Hamos Oü kauplus "RAUAKAUBAD" Viljandis

 


AVATUD:

T-R 9-16

E;L 9-14


 

 

 

 

Ultra One Heavy Duty Degreaser (USA)

Tõhus ja ohutu puhastusvahend igasugustele pindadele...


 

1 Gallon 

(3.785 liitrit)

 

€ 72.50

(€ 19.15 liiter)

 


ohutu...

mürgivaba...

happevaba...

baseerub veel...

ei vaja töötlemisel kaitsevahendeid...


Tunkede pesemine Ultra One Heavy Duty puhastusainega...

mustad tunked...

pärast pesemist "tuntud" pesupulbriga...

20%-ne Ultra One Degreaser lahus pärast pulbriga pestud tunkede 1-tunnist leotamist... 

tunked pärast Ultra One Degreaser lahuses leotamist...

 

 

Pontiac'i kolb pärast 12 tundi leotamist Ultra One G-5 lahuses. Mehaanilist puhastamist ei ole kasutatud. Pärast leotamist on pestud sooja vee all.

Lincoln'i tunneli pesemine...Kasutatud samuti G-5 geeli kuna geel ei voola seinalt maha.

  


ULTRA ONE
(Heavy Duty Degreaser)
Puhastusvahend

Eriti universaalne ning tõhus puhastus- ja rasvaeemaldusvahend. Täiesti ohutu igasugustel pindadel. Eemaldab lõhnu ning on desinfitseeriva toimega.
BIOLAGUNDATAV, TOKSIINIVABA, LOODUSSÕBRALIK, FOSFAADIVABA,
MITTETULEOHTLIK, EI NÕUA NAHA EGA HINGAMISE KAITSEVAHENDEID
Ultra One vastab kõikidele Euroopa ohutusstandarditele ning biolagundatavatele nõuetele. Ultra on on ohutu pesemaks käsi ning valamaks seda otse kanalisatsiooni.
28. Jaanuaril 2002 valiti Ultra One Heavy Duty Degreaser ainukeseks vahendiks mida kasutada Lincolni tunneli kõikides puhastustöödes. New York’I , New Jersey Port Authority (ettevõte mis haldab New York’I sadamaid, sildu, tunneleid, raudteejaamu jne) tunnistas Ultra One Heavy Duty Degreaser’I parimaks tooteks mida nad on ajaloo jooksul kasutanud või testinud puhastamaks Lincolni tunnelit. Ultra One toode on samuti omadustelt ületanud kõiki teisi tooteid puhastamaks igapäevaselt McDonalds’I ja Boston Market’I restorane.
Ultra One eemaldab kokkupuutel kõik lõhnad. Samuti desinfitseerib ning tapab kõik bakterid kõikidelt tahketelt pindadelt kuhu Ultra One on jäetud 5-ks minutiks ligunema enne eemaldamist.Ultra One on ohutu taimedele. 

KASUTUSJUHEND:
Kasuta kontsentraati või lahjenda vastavalt määrdunud esemele. Kontsentraati või poolenisti lahjendatud segu on eriti effektiivne eemaldamaks lõhnu ning desinfitseerimiseks. 
Lahjendamisel vala alati enne vett ning Ultra One toodet pärast. 

Eriti mustadel pindadel kasuta puhast kontsentraati. 
Keskmiselt mustadel pindadel lahjenda vahekorras 1 osa kontsentraati 10 osa vett. Kergelt mustadel pindadel lahjenda vahekorras 1 osa kontsentraati 20 osa vett.

ULTRA ONE G-5 (geel)
See toode on samuti lõhnu eemaldava ning desifitseeriva toimega. 
G-5 on valmis toode, ÄRA LAHJENDA. Pihusta või kanna pintsliga pinnale. Mida kauem aine pinnal seisab seda kergem on puhastada.
G-5 on spetsiaalselt koostatud geel mis põhineb Ultra One Heavy Duty Degreaser’l ning mida kasutatakse pindadel mis vajavad kauem leotamist. See on just see toode mida kasutati Lincolni tunneli pesemisel.

G-5 on ideaalne toode eriti mustade pindade, riiete, kõva mustuse koorikuga kaetud pindade ja tahmanud pindade puhastamisel. Ideaalne puhastamaks auto mootori osasid, suuri tööstuslikke masinaid ilma kõrgsurvepesurit kasutamata.

Ultra One Heavy Duty Degreaser’t ning Ultra One G-5 geeli on edukalt kasutatud näiteks: vannitoa kahhelkivide, praeahju, auto haagiste, tunnelite, wc, mustade riiete, mootoriosade (kolvid, klapid jne.), ahjude jne jne puhastamisel.

HOIATUSED: 
Hoidke ainet lastele kättesaamatult. Loputa käsi vee all pärast kasutamist. Silma sattumisel pese rohke puhta veega.


TOOTJA:
Ultra One Corporation USA

MAALETOOJA:
Hamos Oü, Koidu 13a, Viljandi Tel: 434 7284; 513 4094 www.hamos.ee

HAMOS OÜ Koidu 13a, Viljandi   kontor: 435 1354  kauplus: 434 7284  fax: 435 1353 gsm: 513 4095