Hamos Oü kauplus "RAUAKAUBAD" Viljandis

 


AVATUD:

T-R 9-16

E;L 9-14


 

 

 

 

Ultra One Safest Rust Remover (USA)

Ohutuim rooste eemaldamise vahend...


 

KONTSENTRAAT

Segada veega 1:4

(soovitatavalt destilleeritud või pehmendatud veega)

 

1 Gallon 

(3.785 liitrit)

€ 320.-

(€ 84.54 L)

1 Liiter € 95.-

ÜHEST LIITRIST KONTSENTRAADIST

SAAB 5 LIITRIT VALMIS AINET

ohutu...

mürgivaba...

happevaba...

baseerub veel...

ei vaja töötlemisel kaitsevahendeid...


ENNE                  ja                 PÄRAST...


(Safest Rust Remover.Com)
Rooste eemaldaja


Eemaldab rooste kiiresti ja ilma hõõrumata. Toode on lõhnatu ja mürgivaba. Ohutu nahale. Korrosioonivastane. Mittetuleohtlik. Ei sisalda lenduvaid orgaanilisi saasteaineid. Lihtne kasutada, lihtsalt leota esemeid aines. Aine on vees lahustuv. Ei sisalda happeid, aluseid, lahusteid ega muid mürgiseid koostisaineid. Ohutu roosteta metallile. Kasutatud aine võib ohutult valada otse kanalisatsiooni. Ohutu kõikidele metallidele.

Safest Rust Remover.Com on tõhus rooste eemaldaja. Ulatusliku arendamise käigus on Safest Rust Remover.Com osutunud efektiivseks puhastamaks roostet kõikidelt raua ja teraseliikidelt. Aine on ohutu kõigil pindadel ja ei kahjusta vaske, pronksi, alumiiniumi, plastikut, kummi ega vinüüli. Safest Rust Remover.Com on toksiinivaba, biolagundatav ja ei sisalda happeid ega aluseid. Toode ei ole tuleohtlik ning ei sisalda naftasaadusi.

KASUTUSJUHEND:
Puhasta detail õlist. Loputa detail ning uputa see üleni Safest Rust Remover.Com ainesse 30-ks minutiks. Jätka leotamist kuni kogu rooste on kadunud. Kontrolli aeg ajalt protsessi. Kui rooste on kadunud, loputa detail puhta vee all. Et vältida edaspidist roostetamist pihusta puhast ainet detailile ja jäta kuivama. Raskesti roostetanud detailid (5 mm ja rohkem) jäta likku kogu ööks. Töödeldud detaile võib värvida ning ei vaja eelnevalt neutraliseerimist. Safest Rust Remover.Com’I saab kasutada korduvalt seni kuni toime ajapikku kaob. Pärast aine kasutamist sellest vabanemiseks on rooste rauasisaldus ainus koostisaine mida utiliseerimisel silmas pidada. Enamasti võib selle kallata lihtsalt kanalisatsiooni.

NB! Oluline on et detail oleks pidevalt märg. Kui aine peale ära kuivab siis toime kaob. Suuremate detailide jaoks mis vanni ei mahu tuleb konstrueerida vanni kohale kilest lehter ja pihustada või kallata või pumbaga ühendatud dushisegistiga pidevalt detaili märjana hoida seni kuni rooste on kadunud. Pumbana võib kasutada suvalisi puhtale veele mõeldud madalsurvepumpasid, näiteks väikesed purskkaevupumbad.

HOIATUSED: 
Hoidke ainet lastele kättesaamatult. Loputa käsi vee all pärast kasutamist. Silma sattumisel pese rohke puhta veega.

TOOTJA:
Ultra One Corporation USA

MAALETOOJA:
Hamos Oü, Koidu 13a, Viljandi Tel: 434 7284; 513 4094

www.rauakaubad.com

HAMOS OÜ Koidu 13a, Viljandi   kontor: 435 1354  kauplus: 434 7284  fax: 435 1353 gsm: 513 4095